Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej!

Agencja techniczno-handlowa STYL została założona w 1992r. i ma na swoim koncie imponującą liczbę zrealizowanych projektów. Wszystkie nasze realizacje zostały przyjęte przez inwestorów z uznaniem ( patrz referencje ).

Wykonujemy projekty dla budownictwa ogólnego. Współpracujemy ze specjalistami w zakresie architektury, konstrukcji instalacji, kosztorysowania oraz technologami, w zależności od opracowywanych projektów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zakres działalności projektowej firmy obejmuje:

  • projektowanie budynków użyteczności publicznej - banków, hoteli, biurowców, szkół, sklepów, restauracji, apartamentów
  • projektowanie i realizacja inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego
  • modernizację budynków budownictwa ogólnego i przemysłowego
  • projektowanie wnętrz

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami , materiałami prasowymi a także wyróżnieniami .10 października 2013 w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się Gala X-lecia magazynu "VIP Polityka Biznes Fakty". Wykwintny bankiet zaszczyciły obecnością wpływowe i wybitne osobowości świata kultury, publicystyki, mediów, sztuki i biznesu, w tym laureaci statuetek VIP 2013, wśród których znalazło się liczne grono firm rodzinnych wraz z firmą STYL.


Nagrodę odebrał osbiście założyciel firmy Jacek Kazimierczak, wyróżniony za wkład i osobiste zaangażowanie w rozwój lokalnego rynku i relacji społecznych oraz dynamiczny rozwój zarządzanego przedsiębiorstwa, realizowany z wysoką kulturą biznesową, która jest oparta na zasadach etyki i rzetelności.

Z przyjemnością informujemy o nowej Międzynarodowej Nagrodzie Jakości przyznanej przez Francuskie Stowarzyszenie Zarządzania i Konsultingu OtherWaysMe za najwyższą jakość usług, wysoką wydajność oraz perfekcjonizm jaki charakteryzuje firmę Styl.


Nagrodę odebrał osbiście założyciel firmy Jacek Kazimierczak 19 Listopada 2012 roku w Rzymie. W ceremonii wzięli udział przedstawiciele firm z 7 kontynentów, reprezentujący najróżniejsze gałęzie biznesu i przemysłu.


Dziękujemy za uznanie dla naszych wysiłków w trosce o najwyższą jakość usług.


W dowód uznania najwyższej jakości projektów i usług firma Styl została wyróżniona nagrodą Jakości, Przodownictwa, Technologii i Innowacyjności systemu Business Initiative Directions QC100 podczas 14th Century International Quality ERA Convention Geneva 2012.


Wręczenie nagrody odbyło się 11 marca 2012 roku w Genewie. W ceremonii wzięli udział przedstawiciele firm z 74 krajów całego świata, reprezentujący najróżniejsze gałęzie biznesu i przemysłu.


Zobowiązujemy się w dalszym ciągu do przestrzegania siedmiu podstawowych zasad składających się na model zarządzania jakością QC100 Business Initiative Directions. Dziękujemy za uznanie!
Dzięki pozytywnym referencjom uzyskanym od zadowolonych klientów, firma Styl została wyróżniona tytułem "Rzetelny Przedsiebiorca" (numer 284836/2012) przyznawany przez portal www.tupolecam.pl.

Pragniemy poinformować, że 30 Maja 2011 firma Styl została wyróżniona certyfikatem i Złotą Nagrodą Jakości na B.I.D XXV International Quality Summit w Nowym Jorku.


Złota Nagroda Jakości Business Initiative Directions jest wyróżnienim dla światowej klasy firm i jednostek dbających o najwyższą jakość oferowanych usług i organizacji pracy.


Klikając w powyższy obrazek obejrzysz film z gali rozdania nagród na której pan Jacek Kazimierczak odbiera Złotą Nagrodę Jakości Business Initiative Directions.

Pragniemy poinformować, że 4 Grudnia 2011 firma Styl, jako jedyna firma z Polski, pośród 51 firm z 43 krajów całego świata została wyróżniona certyfikatem i Złotą Nagrodą Jakości Europejskiego Stowarzyszenia Badania Jakości w Brukseli podczas Europejskiego Konwentu Dobrych Praktyk.


Europejskie Towarzystwo Badań Jakości zajmuje się zagadnieniami strategicznymi w zakresie zarządzania jakością i promuje kulturę jakości i ciągłego doskonalenia jakości.


ESQR organizuje każdego roku Europejski Konwent Dobrych Praktyk, który służy jako globalne forum doskonalenia technik zarządzania jakością i stanowi doskonałe forum wymiany informacji oraz doświadczeń dla wszystkich uczestników.


Klikając w powyższy obrazek obejrzysz film z gali rozdania nagród, zapraszamy.


(C) 2005-2018 STYL Agencja Techniczno-Handlowa. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Ostatnia aktualizacja 23.04.2018
Użycie części lub całości materiałów wyłącznie za pisemną zgodą firmy Styl!
Powered by CeDeROM WEB ENGINE